Rejestracja /

11 Sierpień 2019

Wygrali lepsi. Orzeł II Bębło - Pychowianka 2-1 (0-0)

Druga drużyna Orzeł Bębło pokonuje naszą drużynę 2-1 (0-0). Bramkę dla Pycho zdobył J.Piasek

Początek meczu zapowiadał, że czeka nas wyrównane spotkanie, jednak od 23 minuty gospodarze przejęli inicjatywę i raz po raz przeprowadzali groźne ataki na bramkę Pychowianki. Zawodnicy Orła długo byli nie skuteczni i tylko dzięki temu na przerwę nie schodzili z prowadzeniem. Druga połowa rozpoczęła się podobnie, jednak dzięki nieskuteczności oraz bardzo dobrej postawie bramkarza, który gościnnie wsparł naszą drużynę, wynik nie ulegał zmianie. Jednak po zagraniu za linię obrony i rzucie rożnym Orzeł dopiął swego, objął prowadzenie i szybko je podwyższył.
Pychowianka wszystkie swoje szanse zaprzepaszczała głównie przez niedokładność, niewymuszone straty i próby indywidualnych akcji.
Dopiero pod koniec meczu akcje Pycho nabrały płynności i po dobrej akcji zespołowej, dryblingu i centrze Stepaniaka, Piasek stanął przed doskonałą szansą, której nie zmarnował.
To nie był dobry mecz Pychowianki i zasłużone zwycięstwo gospodarzy, którzy piłkarsko zaprezentowali się lepiej. Nasza drużyna pojechała do Bębła w sile dwunastu zawodników, wśród których był bramkarz, który był naszym najlepszym zawodnikiem.

Orzeł II Bębło - Pychowianka 2-1 (0-0)
Bramka dla Pycho: J.Piasek
źródło: pychowianka.com