14 Marzec 2019
Będą rozmowy z wojskiem w sprawie basenu

Cześć,
Swego czasu był tutaj temat udostępnienia budowanego basenu przy jednostce wojskowej. Podjąłem go i razem z radnym Mariuszem Kękusiem złożyliśmy interpelację o jego udostępnienie w konkretnych dniach lub godzinach dla mieszkańców.
Doczekaliśmy się odpowiedzi, że przewodniczący Rady Miasta zobowiązał Dyrektora Wydziału Sportu UMK do podjęcia stosownych rozmów z wojskiem. Myślę zatem że sprawa jest na dobrej drodze, aby basen był otwarty również dla mieszkańców.
Załączam złożoną interpelację i odpowiedź
Swego czasu był tutaj temat udostępnienia budowanego basenu przy jednostce wojskowej. Podjąłem go i razem z radnym Mariuszem Kękusiem złożyliśmy interpelację o jego udostępnienie w konkretnych dniach lub godzinach dla mieszkańców.
Doczekaliśmy się odpowiedzi, że przewodniczący Rady Miasta zobowiązał Dyrektora Wydziału Sportu UMK do podjęcia stosownych rozmów z wojskiem. Myślę zatem że sprawa jest na dobrej drodze, aby basen był otwarty również dla mieszkańców.
Załączam złożoną interpelację i odpowiedź
źródło: Krzysztof Buła
627
FB-komentarze
Komentarze
Copyright © 2018 Monastyrski sp. z o.o.







Dodaj komentarz!