Rejestracja /
 
 
 
 
 
 
22 Marzec 2019

Dobre wieści o projekcie przedłużenia ścieżki rowerowej


  Dość dobre wieści o projekcie przedłużenia ścieżki rowerowej wzdłuż Wisły na wysokości ulicy Widłakowej. 
  Miasto dogaduje się z firmą Wody Polskie ( dawne RZGW) w sprawie inwestycji poniżej wałów. Dużo jeszcze przed nami ale krok po kroku, wolno ale idzie do przodu. Łatwo nie jest bo to jest bardzo skomplikowana sprawa ale jest postęp. Trzymamy kciuki za uzgodnienie warunków i start inwestycji.
Bogusław Kośmider
398
FB-komentarze Komentarze

Dodaj komentarz!

Twój login:
Twój E-Mail:
Kod:
odśwież, jeżeli nie widzisz kodu
Wprowadź kod:
Tagi
Copyright © 2018 Monastyrski sp. z o.o.