23 Marzec 2019
Pychowianka: SPARINGDAY
Pogoda idealna na małą wycieczkę poza miasto dlatego zapraszamy dzisiaj w sobotę, na godzinę 15.30 na sparing z drużyną Orzeł Bębło (a tak naprawdę z Orzeł II Bębło
)
Mecz odbędzie się na stadionie LKS Radziszowianka
Zapraszamy na "przedsmak sezonu"
Mecz odbędzie się na stadionie LKS Radziszowianka
Zapraszamy na "przedsmak sezonu"
[Tomi]
PS:
Nasz wczorajszy sparing z Orzeł Bębło (2 drużyna) zakończył się remisem 1:1. Jako komentarz do tych zawodów niech posłużą 3 zdania:
1. Wszystkie bramki w tym meczu strzelili zawodnicy naszej drużyny Jakub Piasek i Piotr Papież
2. Pogoda dopisała i jak widzieliście na kilku zdjęciach i filmiku było ślicznie i słonecznie
3. Prawie kontuzji doznał grający Prezes Łukasz Góral ale w porę zgłosił uraz do trenera Piotr Mrozek, krzycząc z boiska "Chyba mi pachwina puściła" … na co otrzymał natychmiastową i profesjonalną pomoc w postaci odpowiedzi od trenera "Ojojoj... "
Zapraszamy WSZYSTKICH PYCHOFANÓW na wszystkie rozpoczynjące się mecze 2 rundy - z Wami zawsze "fajniej" się nam gra
[Tomi]
źródło: Pychowianka Kraków
edytowano: 24-03-2019, 14:57z powodu: Dodano rezultat i opis meczu
341
FB-komentarze
Komentarze
Copyright © 2018 Monastyrski sp. z o.o.






Dodaj komentarz!