18 Maj 2019

Pychowianka - Piast

19/05/2019, 17:00–19:00
Dts Tramwaj, Ulica Praska 61A
Przed nami kolejny mecz Pychowianki. Tym razem nasi zawodnicy będą walczyć z drużyną Pasta. Ostatnia potyczka zakończyła się wygrana Skawinian 2:1. Nie będę pisał o szansach jednych czy drugich, o podejściu do meczu, czy ambicjach. Napiszę tylko że 3 punkty są do podniesienia z murawy i pytanie komu się poszczęści albo będzie bardziej zdeterminowany??

Liczę że Wy, Pychofani poniesiecie naszych dopingiem i sprawicie że wspólnym wysiłkiem uda się osiągnąć zwycięstwo. Czego i Wam i sobie życzę.

PS:
Po bardzo dobrej pierwszej połowie, w której wyszliśmy na prowadzenie i mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia prowadzenia, nikt nie przypuszczał, że w drugiej połowie wypuścimy zwycięstwo z rąk, a wynik spotkania będzie aż tak niekorzystny. Szczególnie, że w pierwszej połowie kontrolowaliśmy przebieg spotkania, nie pozwalając na zbyt wiele rywalom.
Niestety, druga połowa pokazała dobitnie, że futbol to gra błędów i podarowaliśmy Piastowi trzy z czterech bramek. Najpierw samobój po rzucie rożnym, chwilę później błąd Tomka Łucka po kolejnym kornerze wyprowadził Piasta na prowadzenie. Kontra na 1-3 podcięła Pychowianom skrzydła, a bramka z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry, to efekt złego ustawienia naszego golkipera, co znaczenie ułatwiło strzelcowi umieszczenie piłki w siatce.

Wynik 1-4 jest zły, gra momentami dobra, fakt, że brakowało odwagi i zagrania do środka, a nasi zawodnicy często podejmowali złe decyzje, ale w kolejnym już meczu dobrze wygląda otwarcie gry i próba rozgrywania od bramki. Trening i praktyka czyni mistrza i w następnych spotkaniach możemy się spodziewać lepszej gry i przede wszystkim wyników.

edytowano: 21-05-2019, 20:26
z powodu: Dodano wyniki meczu