23 Lipiec 2019
Pychoteam: Pożegnania!

Z końcem sezonu żegna się z nami trójka zawodników, których będzie niezwykle ciężko zastąpić...
Drużyna Przemka Wojdaka (Banda Świrów) w minionych rozgrywkach uzyskała kolejny awans i w sezonie 2019/2020 będzie występowała w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Oczywiście nie jest dozwolone grać w dwóch drużynach z tej samej ligi, tak więc Przemek Wojdak, Grzegorz Ziobro i Karol Kitliński zdecydowali się pozostać w klubie z którym są związani od początku istnienia.
Całej trójce pragniemy bardzo podziękować za godne reprezentowanie barw naszego Pychoteamu, walkę i poświecenie w każdym meczu. Każdy z tych zawodników pełnił pierwszoplanowe role w drużynie i mają olbrzymi wkład w to, że dwukrotnie mogliśmy się cieszyć występem na mistrzostwach polski playarena.
Z chłopakami od najbliższego sezonu będziemy mierzyć się w 1 lidze i już wiemy, że będą to bardzo ciężkie spotkania.
Jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia!
Drużyna Przemka Wojdaka (Banda Świrów) w minionych rozgrywkach uzyskała kolejny awans i w sezonie 2019/2020 będzie występowała w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Oczywiście nie jest dozwolone grać w dwóch drużynach z tej samej ligi, tak więc Przemek Wojdak, Grzegorz Ziobro i Karol Kitliński zdecydowali się pozostać w klubie z którym są związani od początku istnienia.
Całej trójce pragniemy bardzo podziękować za godne reprezentowanie barw naszego Pychoteamu, walkę i poświecenie w każdym meczu. Każdy z tych zawodników pełnił pierwszoplanowe role w drużynie i mają olbrzymi wkład w to, że dwukrotnie mogliśmy się cieszyć występem na mistrzostwach polski playarena.
Z chłopakami od najbliższego sezonu będziemy mierzyć się w 1 lidze i już wiemy, że będą to bardzo ciężkie spotkania.
Jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia!
źródło: Pychoteam
405
FB-komentarze
Komentarze
Copyright © 2018 Monastyrski sp. z o.o.







Dodaj komentarz!