Rejestracja /
 
 
 
 
 
 
17 Czerwiec 2019

Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty 2019 r.Dzisiaj otrzymaliśmy wyniki Egzaminu Ósmoklasisty. Nasza szkoła uplasowała się na najwyższym stopniu skali wyników z każdego przedmiotu! Jesteśmy na dziewiątej staninie!!!!

Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty 2019 r. - Obrazek 1
Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty 2019 r. - Obrazek 2
Najwyższe wyniki

W całej Polsce jest 6.417 uczniów, którzy ze wszystkich egzaminów uzyskali od 90% do 100% punktów możliwych do zdobycia. Z tej grupy w naszej szkole jest 6 osób, w tym jedna, która ma wynik 3 x 100%!!

GRATULACJE ZOSIA!!!!

Dziękuję wszystkim za wieloletnią, rzetelną, twórczą pracę, której efekty tak cieszą!
530
FB-komentarze Komentarze

Dodaj komentarz!

Twój login:
Twój E-Mail:
Kod:
odśwież, jeżeli nie widzisz kodu
Wprowadź kod:
Tagi
Copyright © 2018 Monastyrski sp. z o.o.