Rejestracja /

12 Maj 2019

Pychoteam: niedzielny trening strzelecki

Dzisiejszego dnia zrobiliśmy krok w kierunku celu jaki sobie obraliśmy, czyli występu na lipcowych Mistrzostwach Polski.
  Naszym rywalem była ekipa Golden Tigers, która tej wiosny spisuje się bardzo dobrze i niejednokrotnie sprawiała problemy faworytom. Pewnie dzisiaj byłoby podobnie, gdyby rywale pojawili się chociaż w 6-osobowym składzie. Niestety godzina 8:30 okazała się zbyt wczesną porą dla niektórych chłopaków i na ul. Sadzawki pojawiło się tylko pięciu tygrysów.
  Naprzeciwko jedenastu Pychowiczan, a więc już przed pierwszym gwizdkiem stało się jasne, że przy takiej dysproporcji zasobów ludzkich, rywale nie będą mieli z nami szans.
  Hola hola! Zapomnieliśmy, że mimo przewagi jednego gracza na boisku i kilku na zmianę, przeciwnicy nieprzypadkowo mają Tygrysa w herbie i się przed nami na pewno nie położą. Efekt? Mimo zdecydowanej przewagi mecz rozpoczyna się od sensacyjnego wyniku 0:2.
Sytuacji mieliśmy co niemiara. Słupki, poprzeczki - ciężko by wskazać miejsce na obramowaniu bramki które by nie było oznaczone. Dodatkowo kilka parad bramkarza i spektakularnych pudeł i do przerwy schodzimy z wstydliwym wynikiem 2:2.
  W szatni padło kilka ostrych słów i po przerwie rozpoczęliśmy swoją kanonadę. Tigers opadli totalnie z sił, a my mieliśmy bardzo dużo miejsca i czasu na stwarzanie sobie sytuacji strzeleckich. Końcowy wynik 18:4, i jest to najniższy wymiar kary dla rywali.
  Terminarz jest nieubłagany i mimo, że właśnie wygraliśmy 6. ligowy mecz z rzędu zdajemy sobie sprawę, że przed nami do końca sezonu bardzo mocni rywale i czeka nas jeszcze mnóstwo pracy i walki!

Pychoteam - Golden Tigers - 18:4
Bramki: Sapała x4, Anaszkiewicz x2, Kopiejka x3, Florczyk x4, Patuła x3, Mik, Wojdak
Skład: Siwek, Anaszkiewicz, Sapała, Patuła, Rauczyński, Kitliński, Wojdak, Mik, Kopiejka, Krymski, Florczyk
źródło: Pychoteam