Rejestracja /
 
 
 
 
 
 
07 Maj 2019

Pychoteam - Styropian

  Wczorajszego poranka po dłuższej przerwie związanej z majóweczką wróciliśmy do gry. Mobilizacja w drużynie po raz kolejny ekstraordynaryjna. Nie mieliśmy tylko bramkarza, ale nie stanowiło to dla nas, dzielnych Pychowiczan, problemu. W brameczce stanął sobie najwyższy w drużynie, czyli akurat Karol.
  Spotkanie zaczęło się spokojnie, prowadziliśmy raczej grę, ale nie bez powodu KS Styropian może pochwalić się trzecią obroną w lidze. Bramkarza też mają niczego sobie. Po początkowych trudnościach udało się nam jednak wbić gola, a autorem był, jak już pewnie zgadliście, niezawodny Anaszkiewicz. Do przerwy dorzucił jeszcze Sapała i z podniesionymi głowami zeszliśmy na przerwę. Druga połowa to z kolei był chyba nasz najlepszy okres w tym sezonie. Wrzuciliśmy kolegom kolejne pięć sztuk. Oni nam niestety też dali radę wbić jedną, wysoki Karol nie dał rady i nie zachowaliśmy czystego konta. Ale z wyniku 7-1 i z gry jesteśmy mega zadowoleni, bo baliśmy się tego pojedynku troszku, nie będę ukrywał.
Aaa, i jeszcze Grześ jakby odzyskał radość z gry :D

  Skład: Sebastian Sapi ⚽⚽⚽, Grzegorz Ziobro ⚽⚽, Paweł Anaszkiewicz ⚽, Patryk Rauczyński ⚽, Patryk Kopiejka, Karol Kitliński, Przemek Wojdak, Daniel Pe, Damian Florczyk
źródło: Pychoteam
355
FB-komentarze Komentarze

Dodaj komentarz!

Twój login:
Twój E-Mail:
Kod:
odśwież, jeżeli nie widzisz kodu
Wprowadź kod:
Tagi
Copyright © 2018 Monastyrski sp. z o.o.