336
12-05-2019, 22:50
Pychoteam: niedzielny trening strzelecki
Dzisiejszego dnia zrobiliśmy krok w kierunku celu jaki sobie obraliśmy, czyli występu na lipcowych Mistrzostwach Polski. Naszym rywalem była ekipa Golden Tigers, która tej wiosny spisuje się bardzo dobrze i niejednokrotnie sprawiała problemy faworytom. Pewnie dzisiaj byłoby podobnie, gdyby rywale pojawili się chociaż w 6-osobowym składzie. Niestety godzina 8:30 okazała się zbyt wczesną porą dla niektórych chłopaków i na ul. Sadzawki pojawiło się tylko pięciu tygrysów. Naprzeciwko jedenastu Pychowiczan, a
355
7-05-2019, 12:24
Pychoteam - Styropian
Wczorajszego poranka po dłuższej przerwie związanej z majóweczką wróciliśmy do gry. Mobilizacja w drużynie po raz kolejny ekstraordynaryjna. Nie mieliśmy tylko bramkarza, ale nie stanowiło to dla nas, dzielnych Pychowiczan, problemu. W brameczce stanął sobie najwyższy w drużynie, czyli akurat Karol. Spotkanie zaczęło się spokojnie, prowadziliśmy raczej grę, ale nie bez powodu KS Styropian może pochwalić się trzecią obroną w lidze. Bramkarza też mają niczego sobie. Po początkowych trudnościach udało się
426
30-04-2019, 23:13
Pychoteam: wynik lepszy niż gra
Nietypowo, bo w czwartkowe późne popołudnie zebraliśmy się przy ulicy Grochowskiej na mecz ligowy z Olszą 1 N.O.C. Drużyna bardzo doświadczona, istniejącą od 2012 roku i mogąca się poszczycić już 7 sezonem w najwyższej klasie rozgrywkowej. Było to 3 spotkanie między naszymi zespołami - na jesień wygraliśmy w lidze 6:4, zwycięzcy byliśmy również w 1/8 Pucharu Krakowa gdzie dosyć wyraźnie wygraliśmy 14:3. Mimo, że zabrakło kilku ważnych ogniw to stawiliśmy się mocną 9 - osobową kadrą. Wiedząc, że wchodzimy
456
14-04-2019, 21:07
Pychoteam: Banda nam nie straszna!
Niedziela, godzina 10:00, orlik przy ulicy Jerzmanowskiego i zapowiadany przez nas mecz ze świetnie spisującą się w tym sezonie Bandą Łysego. Drużyna z Kurdwanowa mogła poszczycić się przed tym spotkaniem bilansem 13-1-3 i zajmując drugie miejsce w tabeli być jednym z kandydatów do mistrzostwa Krakowa. Mecz zaczął się ze sporym opóźnieniem, gdyż obie drużyny dosyć topornie zbierały się na krakowskim Prokocimiu. Koniec końców mogliśmy rozpocząć, lecz zarówno my jak i rywale raczej nie przystąpiliśmy w
372
9-04-2019, 22:09
Pychoteam: koniec przygody z Pucharem Krakowa
Wczoraj późnym wieczorem rozegraliśmy spotkanie w ramach ćwierćfinału Pucharu Krakowa z drużyną Wild Shore. Obie drużyny były faworytami w swojej części drabinki i nie mogło to być zaskoczeniem, że to właśnie między sobą stoczą pojedynek w walce o najlepszą "czwórkę". Przy ulicy Lipowskiego pojawiliśmy się w dosyć zacnym gronie, i mimo braku naszego kapitana, kadra która stanęła do rywalizacji pozwalała mieć nadzieję na korzystny rezultat. Zaczęliśmy bardzo przyzwoicie. Mimo, że więcej z gry miała ekipa
385
7-04-2019, 16:18
Konkurs "Fabryka Pisanek"
Szanowni Państwo, Nasza szkoła liczy na Wasze głosy. W piątek zespół 10-osobowy z naszej szkoły wziął udział w konkursie na najpiękniejszą pisankę wielkanocną organizowanym przez Centrum Serenada w Krakowie. Dzieci wykonały samodzielnie ozdoby używając mnóstwa przeróżnych materiałów tworzących bardzo dużą liczbę szczegółów. Bardzo prosimy Państwa o głos na naszą pracę. Do zdobycia są cenne nagrody elektroniczne dla szkoły (m.in. laptopy, tablety, tablice interaktywne, ebooki). Możliwości głosowania: 1)
382
5-04-2019, 13:59
Pychoteam vs Przemytnicy Rzeżuchy
W minioną niedzielę przy ulicy Sadzawki zmierzyliśmy się towarzysko z walczącą o awans do 2 ligi drużyną Przemytnicy Rzeżuchy. Mimo okrojonego składu, udało się nam dosyć pewnie wygrać, natomiast głównym celem tego meczu było przećwiczenie kilku wariantów taktycznych, przed zbliżającymi się bardzo ważnymi meczami zarówno w lidze jak i Pucharze Krakowa. Już w najbliższą niedzielę zmierzymy się w walce o półfinał z drużyną Wild Shore. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie gdyż emocji na pewno nie
314
30-03-2019, 10:32
Pychowianka: MATCHDAY
Dzisiaj - w sobotę - zaczynamy rundę wiosenną. O godzinie 16:00 na boisku Stadion Ks Płaszowianka zagramy z zespołem KS Universum. Pogoda zamówiona, 18-tka meczowa wybrana przez trenera Piotr Mrozek. Zapraszamy Pychofanki i Pychofanów na porcję "emocji" na solidnym B-Klasowym poziomie [Tomi]
337
26-03-2019, 08:38
Pychowianka: Integracyjne Rozpoczęcie Rundy Wiosennej 2018/19
Czas: 30/03/2019, 21:00 – 04:00 Miejsce: Opium Music Club (ul. Jakuba 19, 31-057 Kraków) Nasi Drodzy Pychofani i Zawodnicy. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę od 21:00 do czasu, aż pewnie nas nie wygonią. Choć ilość miejsca jest jako tako ograniczona, to myślę że jakoś sobie z tym poradzimy i spotkamy się pod wskazanym powyżej adresem w licznym gronie. Do zobaczenia!!!
444
24-03-2019, 20:30
Pychoteam: Cenne 3 punkty
W dniu dzisiejszym przy ulicy Sadzawki kontynuowaliśmy pierwszoligowe zmagania. Naszym rywalem była drużyna Stali Nowa Huta, czyli ostatni zespół z jakim jeszcze w tym sezonie się nie mierzyliśmy. Mimo, że obie drużyny mają bardzo bogatą playarenową historię, to na próżno szukać między nimi bezpośrednich spotkań w poprzednich latach. Do grona kontuzjowanych dołączyło dwóch istotnych dla naszej ekipy zawodników: Rafa i Anaszkiewicz. Zwłaszcza niedyspozycyjność naszego bramkarza była dla nas powodem do
341
23-03-2019, 13:32
Pychowianka: SPARINGDAY
Pogoda idealna na małą wycieczkę poza miasto dlatego zapraszamy dzisiaj w sobotę, na godzinę 15.30 na sparing z drużyną Orzeł Bębło (a tak naprawdę z Orzeł II Bębło ) Mecz odbędzie się na stadionie LKS Radziszowianka Zapraszamy na "przedsmak sezonu" [Tomi] PS: Nasz wczorajszy sparing z Orzeł Bębło (2 drużyna) zakończył się remisem 1:1. Jako komentarz do tych zawodów niech posłużą 3 zdania: 1. Wszystkie bramki w tym meczu strzelili zawodnicy naszej drużyny Jakub Piasek i Piotr Papież 2. Pogoda dopisała i
438
19-03-2019, 06:49
Pychoteam: Niedzielne wyzwania
W niedzielę czekało nas poważne wyzwanie. Ostatnie meczyki, mimo niezłej gry, nie kończyły się po naszej myśli i kolejna strata punktów nie wchodziła już w rachubę. Najpierw pykaliśmy ze wzmocnionymi Koniczynkami. Na szczęście na Jerzmanowskiego stawiła się konkretna ferajna - do gry gotowość zgłosił nawet lekko kontuzjowany Paweł. Mieliśmy też drugiego asa w rękawie, ale o tym później! Spotkanie rozpoczęło się elegancko dla nas. Paf, paf, paf, szybkie 3-0 i wydawało się, że Zieloni nam nie zagrożą. No
354
16-03-2019, 10:23
Dzisiaj: Pychowianka - SF Fairant
Dzisiaj o 17:00 na boisku SMS Kraków, przy ul. Szablowskiego sparujemy z SF Fairant. #WszyscyNaPycho! PS: 0:1 SF Fairant lepszy o jedną bramkę, zdobytą w 4 minucie spotkania. Po stronie minusów jeszcze kontuzja @Jaro Wojnar, po stronie plusów gra w drugiej połowie. Step by step.
469
12-03-2019, 23:59
Pychoteam remisuje z New Ery
"Strata dwóch punktów" W niedzielny poranek przyszło nam się zmierzyć z drużyną New Ery. Historia naszych pojedynków z tą drużyną delikatnie mówiąc nie wygląda dla nas korzystnie. W sześciu spotkaniach aż pięć porażek i tylko jedno zwycięstwo - ale było to w naszym ostatnim pojedynku, więc liczyliśmy, że znowu uda nam się trochę podreperować ten bilans. Kadra która pojawiła się przy ulicy sadzawki na pewno pozwalała myśleć o korzystnym rezultacie. Wprawdzie w dalszym ciągu urazy leczą nasze bomby
324
10-03-2019, 23:59
Srogie lanie przy niedzieli
W drugim zimowym sparingu Pogoń Skotniki rozbiła nasz zespół aż 11-0, pokazując nam miejsce w szeregu i odzwierciedlając miejsce w tabeli. Drużynę czeka dużo pracy, by na wiosnę cieszyć grą kibiców.
413
10-03-2019, 20:51
Pychoteam rozbił Olsza 1 NOC
Długa przerwa zimowa, a jeszcze większa w relacjach, czas to nadgonić! Na pierwszy ogień poszedł Puchar Krakowa w którym zmierzyliśmy się z Olsza 1 NOC - wynik 14:3 dla Pychoteamu, ale cóż tu dużo pisać, Sapi nastrzelał, a reszta również stanęła na wysokości zadania. Nasz kolega Jakub przygotował dla nas skrót spotkania:
367
3-03-2019, 23:59
Pierwszy sparing na plus!
W pierwszym sparingu po zimowej przerwie wygrywamy z Gromem Kraków 5-2 (1-0). Bramki dla Pycho zdobyli T.Piotrowski X2, W.Zalas, K.Stepaniak i K.Bartos.
349
21-01-2019, 21:53
Pychowianka wspiera Wisłę
#KlubyDlaKlubu 1432 ,78 - to kwota jaką Pychowianka i Przyjaciele uzbierali dla krakowskiej Wisły. Serdecznie dziękujemy, naszym zawodnikom, działaczom, kibicom, oraz osobom spoza naszego grona, które zareagowały na nasz apel! Dziękujemy naszemu FC Białystok, FC Wrocław, FC Siercza . Przelew na konto Socios Wisła poszedł!
338
6-01-2019, 03:33
Zimowe sparingi Pychowianki
Oficjalne przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną się w lutym, ale najciekawsze dla zawodników i kibiców zawsze są mecze. W tym roku nasi zawodnicy zmierzą się z czterema rywalami zanim wrócą do rozgrywek ligowych. Plan meczów sparingowych: 02.03 Grom Kraków (B) 10.03 Pogoń Kraków (B) boisko J&J Sport Center, godzina 20:30 17.03 Wisła Czernichów (A) 23.03 Orzeł II Bębło (B) 30/31.03 start rundy wiosennej Na bieżąco będziemy podawać miejsca i godziny gier kontrolnych oraz przekażemy informacje o
ogloszenia / inne
30-09-2019, 12:01
30-09-2019, 12:01
Likwidacja Oddzału Ukies corporation w Polsce
Ukies corporation (Korporacja) Oddział w Polsce KRS: 0000568523 (27/07/2015), REGON: 362094727, NIP: 1060004930 z siedzibą w
ogloszenia / usługi
28-10-2018, 12:00
28-10-2018, 12:00
Strony internetowe
Wizytówka, strona internetowa, sklep internetowy, portal...
Czy wiesz, że...
Tylko w latach 1921-27 teren "cholernego" cmentarza na okolice Pychowic uporządkowano, ogrodzono i obsadzono drzewami. Od sierpnia 1927 roku na zadbanym pychowickim cmentarzu grzebani są zmarli z Pychowic, Kostrza, Bodzowa.
Tylko w latach 1921-27 teren "cholernego" cmentarza na okolice Pychowic uporządkowano, ogrodzono i obsadzono drzewami. Od sierpnia 1927 roku na zadbanym pychowickim cmentarzu grzebani są zmarli z Pychowic, Kostrza, Bodzowa.
Copyright © 2018 Monastyrski sp. z o.o.
[image-1][/image-1]


